První týden ve třídě B – v tomto týdnu jsme se nejvíce věnovali rozvoji komunikačních dovedností u žáků, připomněli jsme si po prázdninách způsob jak žádat pomocí systému Voks o věci, činnosti i potraviny. Žáci měli připraveny nové fotografie ve svých komunikačních denících, což je silně motivovalo a přinášelo jim radost. Během týdne jsme postupně zavedli pomocné práce v kuchyňce pro starší žáky a shlédli jsme školní besídku. V pátek nás a kamarády ze třídy D navštívil pan Barvička. Byla to velká zábava a legrace.
Třída B.














